ورزش برای همه
ورزش برای همه

لیگ جهانی والیبال 2017- سه میزبانی خاطرانگیز

لیگ جهانی والیبال 2017- سه میزبانی خاطرانگیز

لیگ جهانی والیبال2017 – سه میزبانی خاطرانگیز

در هفته دوم لیگ جهانی والیبال تیم کشورمان در ورزشگاه آزادی به ترتیب میزبان بلژیک،صربستان و آرژانتین بود که در بازی با بلژیک به سختی از سد حریف قدرتمندش گذشت و به صربستان قهرمان باخت و در آخرین بازی هم آرژانتین خولیو ولاسکو را برد.

اما در این میان زیبایی ها و تلخی هایی هم به چشم می آمد.یکی از بهترین و زیباترین اتفاق رخ داده در این میزبانی ها،حضور خانم ها در ورزشگاه بود که چه برای والیبالیست ها و چه برای بیننده ها بسیار دلنشین بود.

از حضور دوازده هزار نفریه هوادارن در هر بازی هم،نمیتوان به سادگی گذشت و در این میان ظهور پدیده ای چون معنوی نژاد هم،قوت قلبی برای ما بود که یک جوان سرشار از انگیزه به تیم ملی معرفی شده است.

اما از تلخی های این سه روز اولین چیزی که بسیار مورد توجه همه بود و حتی اعتراض موسوی و عادل غلامی را در برداشت،قیمت بلیط بازی ها بود که این نشان از بی رحمیه فدراسیون بود و باعث نارضایتی بسیاری از هواداران شده بود.

اما نکته ای که ذهن من را آشفته کرد و روانم را به هم ریخت صحنه ای بود که در ست اول بازی با آرژانتین از گزارشگر بازی(آقای محتشمیان)

دیدم!کسی که درگذشته هم سابقه پرخاشگری و اظهار نظر های جنجالی و یک طرفه به مربی جوان تیم یعنی کواچ را داشت و حتی بسیاری این گزارشگر را باعث برکناری کواچ میدانستند.

در اواخر بازی در ست اول بود که امتیازی به ناحق به آرژانتین داده شد و تیم ما تقاضای ویدیو چک کرد که در بازبینی صحنه بازهم داور ها امتیاز را به آرژانتینی ها دادند.

اما کاپیتان تیم ملی،سعید معروف با جسارتی مثال زدنی و با توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی با داور با لحنی بسیار قاطع گفتگو کرد و این صحنه به طوری لذت بخش بود که از دیدن جسارت معروف به ایرانی بودن خود بالیدم و به یاد مشت گره کرده کیروش در کره افتادم!همین جسارت معروف باعث تجدید نظر در رای داوران و برگرداندن آن امتیاز به ایران شد.

اما آقای گزارشگر بسیار بی رحمانه با جملات خود به سعید معروف حمله میکند و او را بی اخلاق میخواند!!!اگر دفاع از حق بی اخلاقی است،پس آفرین به سعید معروف که بی اخلاق است.اگر سعید معروف بی اخلاق بود،شش سال در بالاترین سطح والیبال دنیا پاسوری نمیکرد و کاپیتان تیم ملی نبود.

آقای گزارشگر که به همه حمله میکنید و حتی ترکیب تیم ملی را سفارش شده میدانید،اگر کسی در رابطه با جریان کواچ جلوی شما می ایستاد و به شما پر و بال نمیداد،اکنون به کاپیتان تیم ملی جلوی چشم بیش از پنجاه میلیون ایرانی،بی احترامی نمیکردید.

پس خواهشا برای معروف شدن معروف را نکوب!چون ما به این جسارت کاپیتان خود افتخار میکنیم و او را محبوب ترین ورزشکار کشورمان میدانیم.

لیگ جهانی والیبال ،سه میزبانی خاطرانگیز،حضور خانم ها در ورزشگاه،زیبایی ها و تلخی ها، شش سال در بالاترین سطح والیبال دنیا و...

تهیه و تنظیم:سید بهمن صفوی

از همین نویسنده بخوانید:

دورتموند-چشم نواز با پیتر بوش

کریستین رونالدو-اژدهای آدم نمای فوتبال- ماشین گلزنی

قهرمانی رئال مادرید ، زیدان و رونالدو بر بام فوتبال اروپا

فینال لیگ قهرمانان اروپا ، رئال مادرید – یوونتوس

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ – دوباره والیبال و دوباره هیجان

ارنستو والورده و بارسلونایی جدید

پرسپولیس لخویا -آیا پرسپولیس آبروی فوتبال ایران را امشب میخرد؟؟؟

استقلال و العین جنگ روانی فراتر از جنگ فنی

اختصاصی/sportforall.ir

درباره

کارشناس تربیت بدنی و علوم ورزشی- بازیکن سابق تیم استیل آذین تهران-مربی فوتبال


ارتباط با ( سید بهمن صفوی) در اینستاگرام

ارسال دیدگاه جدید

توجه داشته باشید پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد . گزینه های ستاره دار الزامی می باشد *

تماس با ما

ایمیل: ehsan.saberi@dr.com

تلفن : 09193432106

ایمیل: v.baghaei1993@gmail.com

تلفن : 09193174357

مشترک خبرنامه ما شوید