ورزش برای همه
ورزش برای همه

استادیوم جام جهانی 2018 روسیه

استادیوم جام جهانی 2018 روسیه
62%
امتیاز کاربران

استادیوم جام جهانی روز به روز بهبود می یابد

روسیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر برگزار خواهد شد

کار در فصل زمستان متوقف نمی شود

همانطور که به World Cup 2018  نزدیکتر می شویم، ساخت و ساز در تمام استادیوم مسابقات ادامه می یابد

هر ماه FIFA.com طرفداران را در جریان پیشرفت مرحله به پروژه ها قرار میدهد.

چهار ورزشگاه اسپارتاک در مسکو، ورزشگاه کازان، استادیوم سنت پترزبورگ و ورزشگاه Fisht در سوچی – میزبان مسابقات در جام 2017 فیفا در بیش از یک ماه و نیم از زمان حضور خواهد داشت.

دو ورزشگاه اول برای مسابقات فوتبال برای مدتی باز شده است، در حالی که ورزشگاه Fisht و ورزشگاه سنت پترزبورگ اولین بازی خود را در ماه مارس و آوریل برگزار کردند.

در 28 مارس، روسیه و بلژیک  بازی دوستانه برای افتتاح این ورزشگاه  در جنوب روسیه انجام داداند

اولین بازی در ساختار جدید در سن پترزبورگ در تاریخ 22 آوریل، هنگامی که باشگاه Zenit باشگاه اورال، اکرتینبورگ به مصاف هم رفتند صورت پذیروفت که با استقبال چشم گیری رو به رو شد.

تست ورزشگاه در تمام مقاطع توسط ناظر های  جام کنفدراسیون ها در ماه های آوریل و مه ادامه خواهد داشت.

اما در مورد سایر استادیوم هایی که در جام جهانی 2018 استفاده می شود، چه  تدبیری اندیشده می شود؟

با وجود این واقعیت که  به فصل پاییزنزدیک می شویم ساخت و ساز در تمام سالن های 2018 روسیه به طور مداوم  ادامه خواهد داشت حتی در زمستان.

استادیوم لوژنیکی: استادیوم لوژنیکی در مسکو، برای میزبانی مسابقات فوتبال بطور کامل جامع اماده بهره برداری است.

ورزشگاه لوژنیکی جایی که مسابقات افتتاحیه و نهایی روسیه 2018 برگزار می شود، اکثر کارهای بازسازی استادیوم تکمیل شده و سیستم های روشنایی و صدا هر دو نصب شده اند. فن آوری ویژه برای کمک به چمن ورزشگاه در طول ماه های زمستان جاسازی شده است.

ورزشگاه لوژنیکی ( استادیوم جام جهانی ) در حال حاضر با یک سیستم نورپردازی نمایشی برای جلوی استادیوم مجهز شده است، با سه تنظیم ممکن: روز، شب و جشن.

یکی دیگر از ویژگی های جدید در ورزشگاه برای طرفداران و مهمانان در لوژنیکی یک پلت فرم مشاهده است که در سطح بالاتری از محل برگزاری  قرار داده شده است و حتی در روزهایی که رویدادها برنامه ریزی نشده است

این پلت فرم و نمایش خیره کننده از قلب پایتخت،آسمانخراش های شهر مسکو و ساختمان اصلی دانشگاه دولتی مسکو  قابل نمایش است .

در جای دیگری در روسیه

ساخت و ساز به طور کامل در ولگوگراد، که در آن تجهیزات تکنولوژیکی لازم برای بلند کردن سقف باقی مانده کابل در ولگوگراد نصب شده است. همچنین راه آهن برای انتقال برج های جرثقیل که ساختار سقف را قرار داده اند قرار داده شده است.

سیستم تهویه مطبوع: در یک مرکز ویژه مجهز، پنج دستگاه خنک کننده در مقیاس بزرگ در حال ساخت است که قادر خواهد بود تهویه مطبوع برای تمام امکانات را تامین نماید و در ماه جولای عرضه شود.

تمام دیوارها و پارتیشن های داخلی در ورزشگاه کالینگراد در جای خود قرار گرفته است، به علاوه بتن ریزی در محل به پایان رسید و قاب فلزی سقف ساخته شده است و وزن آن بیش از 15،000 تن است.

پوشش در امتداد غرفه ها و ورودی در ورزشگاه نیژنی نووگورود در ماه آوریل تکمیل شد و در کل ساختار فلزی آن بیش از 10،000 تن وزن داشت.

کار در مسیرهای پیاده روی که در ارتفاع 8 متری اطراف استادیوم حرکت می کنند ادامه می یابد. 20 پله از سطح زمین به راهروها و همچنین دو رمپ دسترسی برای افرادی که دارای محدودیت حرکتی هستند وجود دارد.

در حال حاضر بیش از 1500 نفر در ساخت این عرصه شرکت دارند.

تا اواسط ماه مه، سیستم زهکشی باید در محل برگزاری مسابقات جهانی در روستوف دونو نصب شود و بعد از آن سطح زمین بازی را آغاز خواهد کرد.

در حال حاضر، آسانسور، پله برقی، درب، پانل های رنگی و پنجره ها در آرنا روستوف ساخته می شوند.

نزدیک به 2300 کارگر و 100 قطعه ماشین آلات در محل ساخت و ساز Samara Arena استخدام شده اند. سیستم گرمایش خارجی استادیوم به طور کامل نصب شده است، بتن ریزشی در محل تقریبا کامل است و شبکه های زهکشی، آب و فاضلاب و داخلی 50 درصد به پایان رسیده است.

در Saransk ساخت و ساز در مواضع موصل مدوریا آرنا آغاز شده است، که در بالای پایه های اصلی احداث خواهد شد

در Saransk ، ساخت و ساز آغاز شده است آنها اطمینان می دهند که ظرفیت محل برگزاری را می توان با 15000نفر افزایش داد و پس از اینکه میزبان جام جهانی در سال 2018 بود، ساخت موقت دوباره برداشته خواهد شد.

بستر زمین آماده است و در سطح کار خود را در ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

استادیوم جام جهانی

درباره


ارتباط با ( احسان صابری) در اینستاگرام

ارسال دیدگاه جدید

توجه داشته باشید پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد . گزینه های ستاره دار الزامی می باشد *

تماس با ما

ایمیل: ehsan.saberi@dr.com

تلفن : 09193432106

ایمیل: v.baghaei1993@gmail.com

تلفن : 09193174357

مشترک خبرنامه ما شوید