ورزش برای همه
ورزش برای همه

پرسپولیس جهانی میشود

پرسپولیس جهانی میشود

پرسپولیس جهانی میشود

در فصلی که گذشت همه فوتبال دوستان در ایران یکی از بهترین تیم های تاریخ پرسپولیس را دیدند و از بازی های این تیم لذت بردند.تیمی که همه رکورد ها را جا به جا کرد و به بهترین شکل ممکن و سه هفته مانده به پایان لیگ،توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد.

امسال باز هم پرفسور فوتبال کرواسی بی سر و صدا شروع به گرفتن بازیکن کرد و بدون جنجال و هیاهو راهی اوکراین شد تا با شلاق های مارکو بتواند گلادیاتور هایی مانند پارسال،به لیگ بیاورد و امتیاز ها را درو کند.

اگر بخواهیم نگاهی به پرسپولیس امسال کنیم،اولین چیزی که به چشم می آید حفظ ساختار کلی تیم است که به هماهنگی بسیار خوبی رسیده اند و با همه برنامه های کادر فنی آشنایی کامل دارند.اگر نگاهی به سه خرید موثر پرسپولیس کنیم،شجاع خلیل زاده را میبینیم که در قلب خط دفاعی در کنار سید جلال حسینی زوجی بسیار خوب را تشکیل داده اند.

وجود یک بازیکن سرعتی در کنار یک بلند زن،بهترین شرایط ممکن را برای دفاع پرسپولیس به وجود می آورد.در خط هافبک امسال با اضافه شدن سیامک نعمتی جوان که فصلی فوق‌العاده را در پیکان داشت،برانکو خیالش از مصدومیت ها و محرومیت های احتمالی راحت است،چرا که جانشین خوب و قابل اعتمادی برای ستاره هایش پیدا کرده است.

اما معادلات پیچیده امسال برانکو که شاید تیمش را به حاشیه ببرد،در خط حمله است!با وجود وینگرهایی چون وحید امیری و فرشاد احمد زاده،برانکو یا باید از طارمی و منشا به صورت همزمان استفاده کند،یا باید یکی از این دو را روی نیمکت بنشاند.با آمادگی بالای منشا و حضور در تمرینات پیش فصل و اهمیت این موضوع برای براکنو،بعید به نظر میرسد برانکو به الماس سیاه تازه وارد بازی ندهد و از طرفی دیگر نیمکت نشینی طارمی همانا و حاشیه ها و جنجال ها همانا!

اگر در سال جام جهانی به آقای گل بازی نرسد،داستان فصل گذشته رامین رضاییان به شکلی شدید تر تکرار میشود!پس برای حل معادلات پیچیده پرسپولیس در خط حمله برانکو یا باید با دو فوروارد بازی کند و یا باید طارمی روی نیمکت بنشیند.

اگر امسال برانکو بتواند بدون درگیری های تکراری با کیروش و با مهار حاشیه های احتمالی طارمی،پرسپولیس را به ثباتی که سال گذشته در نتیجه گیری داشت برساند،چه بسا که سرخ های پایتخت را با رئال مادرید در جام باشگاه های جهان دیدیم و پس از استقلال و پاس افتخار آفرینی دیگر در سطح آسیا و حتی جهان داشتیم.

پرسپولیس مدل نود و شش برای بردن جام ها و قهرمانی در آسیا هیچ چیزی کم ندارد و اگر روزی قرار باشد که دبل یا حتی سه گانه یک تیم ایرانی را ببینیم،زمانش رسیده است و بی بهانه باید به سمت جام ها برود.

 

پرسپولیس ،یکی از بهترین تیم های تاریخ پرسپولیس ،نگاهی به پرسپولیس امسال،بهترین شرایط ممکن برای دفاع پرسپولیس ،جانشین خوب و قابل اعتمادبرای ستاره پرسپولیس و.

 

تهیه و تنظیم: سید بهمن صفوی

از همین نویسنده بخوانید:

استقلال تیم هجومی و رویایی – نگاهیبه استقلال،پیش از شروع لیگ

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷- سه میزبانی خاطرانگیز

دورتموند-چشم نواز با پیتر بوش

کریستین رونالدو-اژدهای آدم نمای فوتبال- ماشین گلزنی

قهرمانی رئال مادرید ، زیدان و رونالدو بر بام فوتبال اروپا

فینال لیگ قهرمانان اروپا ، رئال مادرید – یوونتوس

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ – دوباره والیبال و دوباره هیجان

ارنستو والورده و بارسلونایی جدید

پرسپولیس لخویا -آیا پرسپولیس آبروی فوتبال ایران را امشب میخرد؟؟؟

استقلال و العین جنگ روانی فراتر از جنگ فنی

 

اختصاصی/sportforall

 

 

درباره

کارشناس تربیت بدنی و علوم ورزشی- بازیکن سابق تیم استیل آذین تهران-مربی فوتبال


ارتباط با ( سید بهمن صفوی) در اینستاگرام

ارسال دیدگاه جدید

توجه داشته باشید پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد . گزینه های ستاره دار الزامی می باشد *

تماس با ما

ایمیل: ehsan.saberi@dr.com

تلفن : 09193432106

ایمیل: v.baghaei1993@gmail.com

تلفن : 09193174357

مشترک خبرنامه ما شوید