ورزش برای همه
ورزش برای همه

انتقادی کوچک به آقای کیروش

انتقادی کوچک به آقای کیروش

انتقادی کوچک به آقای کیروش

صبح امروز اولین خبر جذاب برای جامعه ورزش،رده بندی تازه فیفا بود.جایی که تیم ملی فوتبال کشورمان با هفت پله صعود به رده بیست و سوم جهان صعود کرد و همچنان نخستین تیم آسیاست.باز هم افتخاری دیگر برای کیروش که فوتبال ملی چند سال اخیر را مدیون شخص او هستیم.

اما اگر از زاویه ای دیگر به پرتقالی ها نگاه کنیم،مشهورهایی را میبینیم که مغرورترین هستند!از رونالدو گرفته تا مورینیو همیشه گرفتار غرور زیادی و تصمیم های عجیب بوده اند.یکی از این مشهور های مغرور در کشور ما چه جولانی میدهد.یکی از عجیب ترین کارهای او که به تازگی فوتبال ما را به هم ریخته است،هوایی کردن بازیکن های لیگ داخلی است.

اولتیماتوم و صحبت درون تیمی و خانوادگی که کم کم به گوش ما هم رسید.یعنی انتخاب مسافر های جام جهانی بر مبنای بازی در لیگ های خارجی!!!کیروش در حالی لیگ داخلی را قبول ندارد که با بدنه اصلی تیم پرسپولیس و هنرنمایی های مهدی طارمی به آسانی توانست به جام جهانی برود.حتی چهار سال پیش هم با بازیکن های استقلال امیر قلعه نوعی مسافر برزیل شد

پس گرفتاری کیروش با لیگ داخلی چیست؟جایی که مربی های بدنسازی چون مارکو در پرسپولیس و میک درموت در استقلال بازیکن های داخلی را تبدیل به گلادیاتور میکنند و همین لیگ دخلی ما با شانزده تیم هر سال میدان جنگی است برای تماشاچی ها.لیگی که استقلال خوزستان در آن قهرمان میشود و مدعی هایی همیشگی چون سرخابی ها و تراکتور و سپاهان و ذوب آهن و فولاد و سایپا و پیکان و نفت دارد.

وقتی به پرسپولیس فصل قبل نگاه میکنیم هیچ کمبودی از این تیم رویایی نمیبینیم.حالا اولتیماتوم کیروش کار را به جایی رسانده است که کاوه رضایی در بهترین فصل فوتبالی اش استقلال را رها کرده و به بلژیک میرود.احسان حاج صفی همیشه آماده با یک تجربه ناموفق در آلمان این بار به یونان میرود و سروش رفیعی به تیم نهم جدولی در قطر و رامین رضاییان هم برای تست دادن مسافر اروپا میشود!

از مهدی طارمی که آقای گل لیگ است چه بگوییم که برای لژیونر شدن دست به هر کاری میزند و به راحتی خودش را مقابل هوادارن پرسپولیس قرار میدهد.

کسی نمیگوید لژیونر شدن و بازی کردن در اروپا بد است،ولی به چه قیمتی و با چه صلاح دیدی؟این استرسی بود که کیروش به جان بازیکنان داخلی انداخت و شاید بهایش تحویل گرفتن ذخیره هایی نا آماده باشد و شاید هم به منفور شدنشان میان هواداران بدل شود.من به شخصه هوادار پر و پا قرص کیروش بودم و هستم ولی این کار او را به حساب نداشتن شناخت کافی اش از لیگ داخلی میگذارم.

کیروش ،انتقادی کوچک به آقای کیروش ،گرفتاری کیروش با لیگ داخلی چیست، نداشتن شناخت کافی کیروش از لیگ داخلی، استرسی که کیروش به جان بازیکنان داخلی انداخت و....

تهیه و تنظیم: سید بهمن صفوی

از همین نویسنده بخوانید:

استقلال تیم هجومی و رویایی – نگاهی به استقلال،پیش از شروع لیگ

علی کریمی و مربیگریه نفت تهران

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷- سه میزبانی خاطرانگیز

دورتموند-چشم نواز با پیتر بوش

کریستین رونالدو-اژدهای آدم نمای فوتبال- ماشین گلزنی

قهرمانی رئال مادرید ، زیدان و رونالدو بر بام فوتبال اروپا

فینال لیگ قهرمانان اروپا ، رئال مادرید – یوونتوس

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ – دوباره والیبال و دوباره هیجان

ارنستو والورده و بارسلونایی جدید

پرسپولیس لخویا -آیا پرسپولیس آبروی فوتبال ایران را امشب میخرد؟؟؟

استقلال و العین جنگ روانی فراتر از جنگ فنی

اختصاصی/sportforall.ir

درباره

کارشناس تربیت بدنی و علوم ورزشی- بازیکن سابق تیم استیل آذین تهران-مربی فوتبال


ارتباط با ( سید بهمن صفوی) در اینستاگرام

ارسال دیدگاه جدید

توجه داشته باشید پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد . گزینه های ستاره دار الزامی می باشد *

تماس با ما

ایمیل: ehsan.saberi@dr.com

تلفن : 09193432106

ایمیل: v.baghaei1993@gmail.com

تلفن : 09193174357

مشترک خبرنامه ما شوید